"Fotografia potrafi uwiecznić chwilę zanim ta przeminie."

 

 

 

Firma istnieje od 1992 roku. Mamy przyjemność zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie fotografii ślubnej, plenerowej  i okolicznościowej oraz filmowania wszelkich uroczystości.

 

Fotografia  to nasza pasja od wielu lat. Nie da się zrobić dobrych zdjęć nie wkładając w to emocji i uczucia oraz wiedzy i doświadczenia.
Głównym celem jaki sobie stawiamy przy robieniu reportażu ślubnego jest ujecie danego momentu i zatrzymanie go w kadrze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Młodymi Parami, co pozwala na miłą i sympatyczną współpracę pomiędzy fotografem i osobami fotografowanymi. Zdjęcia plenerowe wykonujemy w miejscach proponowanych przez Młodą Parę lub też w sugerowanych przez nas, niekoniecznie w dniu ślubu. Od wielu lat zajmujemy się również kompleksową obsługą Foto i Video Studniówek oraz  I Komunii Św.

 

Zajmując się  filmowaniem uroczystości ślubnej i okolicznościowej połączonym z wykonywaniem zdjęć tworzy kompleksową obsługę ceremonii ślubnej i weselnej. Stawiamy na jakość filmu, bo to przecież pamiątka na całe życie.Dokładamy wszelkich starań aby nasze filmy były ciekawe i niepowtarzalne. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy i w miarę możliwości unowocześniamy go, starając się nadążyć za postępami techniki oraz trendami w tej branży.

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Masters Studio Agnieszka i Marek Giemza © 2019

Projekt i wykonanie: ideaCode.pl